gallery/screenshot_336
gallery/screenshot_40
gallery/screenshot_59

 Компанія «Орхідея-Суми» спеціалізується на оптових поставках солодощів і різних кондитерських виробів. Ми співпрацюємо з вітчизняними виробниками і оптом поставляємо їх кондитерську продукцію по всій території України. Серед наших партнерів - найбільші виробники кондитерських виробів в Україні.

    Завдяки такому великому каталогу виробників кондитерських виробів і ексклюзивним прав на поставку солодощів вищої якості, асортимент продукції, що поставляється нашою компанією продукції вже сьогодні складає більше 12 000 найменувань. Однак керівництво компанії «Орхідея» не планує зупинятися на досягнутому успіху і готове до співпраці. А, отже - і до розширення переліку солодощів, які можна купити на нашому сайті.

Великі дистриб'ютори кондитерських виробів в Україні, якими ми є, далеко не завжди працюють з невеликими оптовиками. Компанія «Орхідея-Суми» - виключення з цього правила. За роки співпраці підприємство зарекомендувало себе надійним партнером. Ми займається оптовою торгівлею солодощів як у великих, так і незначних обсягах, за доступними цінами. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок на вигідних умовах співпраці, в тому числі і з виробниками кондитерських виробів в Україні.

 

   Хочете працювати з нами?

   Надсилайте свої комерційні пропозиції на orkhideyasumy@ukr.net або телефонуйте за тел. +38 (066) 828 76 88, +38 (067) 542 83 05 прямо зараз. Представники компанії «Орхідея-Суми» зв'яжуться з Вами, щоб обговорити умови можливого партнерства і перелік необхідних документів для його оформлення.

gallery/screenshot_67
gallery/screenshot_67