про нас

Одним з найбільших дистриб’юторів на вітчизняному ринку оптового продажу кондитерських виробів є Сумське підприємство «Орхідея». Протягом 25 років ми поставляемо солодощі від кращих виробників в магазини, ресторани, кафе, на оптові торгові майданчики і приватним підприємцям, які працюють на території Сумської області та за її межами.

Результатом клопіткої роботи і відповідального підходу до продажів і доставці солодощів ми предбали репутацію надійного постачальника у безлічі організацій-партнерів. Підприємство динамічно розвивається, укладаючи нові партнерські договори з відомими торговими марками, та отримуючи ексклюзивні права на продаж кондитерських виробів оптом.

У Сумах і Сумській області виробництво і продаж кондитерських виробів завжди були і залишаються затребуваними. Реалізацією подібної продукції на північному сході України займається компанія «Орхідея».
З наших складів здійснюється продаж кондитерських виробів оптом по Сумській області, а також по всій Україні з доставкою поштовими службами. Запорукою успішної роботи і процвітання компанії служить турбота про наших замовників. Подібне ставлення висловлює і девіз нашої компанії: «Кожен клієнт - єдиний».
Саме під таким гаслом відбувається продаж кондитерських виробів по Україні. Ми не виділяємо великих чи дрібних замовників. Кожен клієнт для нас однаково важливий. Адже навіть невеликий бюджет і мінімальне замовлення можуть стати запорукою лояльності і успішної співпраці в недалекому майбутньому.

Як великий дистриб’ютор, компанія «Орхідея» має ряд і інших переваг.
В тому числі:

  • великий асортимент солодощів (більше 12 000 найменувань);
  • перелік продукції оновлюється і доповнюється щодня;
  • широкі можливості доставки - поставка здійснюється в Сумській області безкоштовно. А також поштовими службами по всій території України;
  • ціни від виробників, гнучка система знижок;
  • цілодобовий прийом замовлень;
  • професійна допомога в підборі кондитерських виробів.

Продаж кондитерських виробів в м. Суми та Сумській області - основний напрямок діяльності компанії. Ми прагнемо об’єднати в одному місці вітчизняних виробників солодощів і представити їх продукцію на нашому сайті. Це зручна платформа, що дозволяє підібрати без посередників, та купити кондитерські вироби різних торгових марок.

оптові продажі

наші переваги