gallery/screenshot_336
gallery/screenshot_40
gallery/screenshot_59

Доставка і оплата

  Доставка товару як в місто Суми, так і по всій Сумській області - безкоштовно! В інші області України доставка здійснюється кур'єрськими службами за рахунок покупця. 

  Розфасована в спеціальну тару продукції перевозиться максимально оперативно. Для цього використовується власний автопарк компанії «Орхідея» та автотранспорт партнерів, що дозволяє створити оптимальні умови для зберігання і перевезення кондитерських виробів. 

Крім того, для зручності наших клієнтів оптові поставки кондитерських виробів можуть здійснюватися «Нової поштою», «Ін-таймом» та іншими популярними кур'єрськими службами.

 

    Як замовити кондитерські вироби з доставкою?

  Замовити кондитерські вироби з доставкою клієнти «Орхідеї» можуть:

        - по телефону;

        - відправивши заявку на e-mail  orkhideyasumy@ukr.net

  Після відправки повідомлення менеджери компанії в максимально короткий термін зв'яжуться з Вами для підтвердження замовлення та узгодження доставки.

 

    Вартість транспортування кондитерських виробів.

  Поставка кондитерських виробів здійснюється компанією на вигідних для замовників умовах. Мінімальна сума замовлення становить всього 500 грн., доставка по Сумам і Сумській області - безкоштовно. Вартість транспортування кондитерських виробів по Україні буде залежати від тарифів перевізників. Для великих замовників передбачені гнучкі знижки та інші бонуси.

 

   

gallery/screenshot_327
gallery/screenshot_326
gallery/screenshot_67
gallery/screenshot_67