Як замовити кондитерські вироби з доставкою?

Замовити кондитерські вироби з доставкою клієнти «Орхідеї» можуть:

        - по телефону;

        - відправивши заявку на e-mail: orkhideyasumy@ukr.net

Після відправки повідомлення менеджери компанії в максимально короткий термін зв'яжуться з Вами для підтвердження замовлення та узгодження доставки.

 

Доставка та оплата.

Доставка товару як в місто Суми, так і по всій Сумській області - безкоштовно! В інші області України доставка здійснюється кур'єрськими службами за рахунок покупця. 

Розфасована в спеціальну тару продукції перевозиться максимально оперативно. Для цього використовується власний автопарк компанії «Орхідея» та автотранспорт партнерів, що дозволяє створити оптимальні умови для зберігання і перевезення кондитерських виробів. 

Крім того, для зручності наших клієнтів оптові поставки кондитерських виробів можуть здійснюватися «Нової поштою», «Ін-таймом» та іншими популярними кур'єрськими службами.

Вартість транспортування кондитерських виробів.

Поставка кондитерських виробів здійснюється компанією на вигідних для замовників умовах. Мінімальна сума замовлення становить всього 500 грн., доставка по Сумам і Сумській області - безкоштовно. Вартість транспортування кондитерських виробів по Україні буде залежати від тарифів перевізників. Для великих замовників передбачені гнучкі знижки та інші бонуси.